logo

Mirc indir

İslami Sohbet mirc programını yükleyerek sohbet sunucusuna bağlanabilirsiniz.
Program virüs taramalarından geçirilmiş olup hiç bir tehlike içermemektedir.

1998 yılından bu yana yaygın olarak kullanılan bir programdır mirc programı.2000 yılından beri açık olan sohbet sunucumuza daha kolay ulaşabilmek ve daha hızlı sohbet edebilmek için size mirc indir programımızı geliştirdik. Mirc sohbet sayesinde daha kaliteli ve hızlı bir sohbet keyfi yaşayabilirsiniz. İslami sohbet scipt programımız ile sizlere en kaliteli sohbet keyfi yaşatmak için çabalıyoruz.

Tamamen türkçe mirc programımız ana dilimiz olan Türkçe’ye uyarlanarak yapılmış olup sizler için kaliteden ödün verilmeyerek hazırlanmıştır. 2000’li yıllarda yaygın olan türkçe mirc programını indirmek için yukarıdaki resme tıklayabilir kaliteli sohbet kanallarımıza giriş yapabilirsiniz. Türkçe mirc indir programı sayesinde kanallarımızda yeni insanlarla sohbet ederek hoş bir vakit geçirebilirsiniz.

Hatta bu mirc kavramı yayılmaya devam edince insanlar IRCden Sohbet etmek deyimi yerine; MIRCten sohbet etmek deyimini de kullanmaya başladı. Ücretsiz olan bu program bilgisayarlara hiçbir sorun çıkarmayınca kullanımı da yaygın bir hal aldı. Mirc programımızı indirip kendinize nick yazarak sohbet sitemize giriş yapabilir seviyeli keyifli sohbet yaşayabilirsiniz.