logo


İslami evlilik Sitesi

İslami sohbet bu bölümde İslami evlilik adına sadece size uygun üyeleri göstermektedir.

 

Diğer evlilik sitelerinde olmayan bu özellik sayesinde; örneğin, sizin için aradığınız kişinin eğitiminin çok önemli olması halinde sistemimiz bu isteğiniz doğrultusunda hareket ederek, size gösterdiği adayları eğitim konusunda daha sıkı bir elemeye tabi tutar.

Müslüman sohpet Sitemiz, birbirine uygun kullanıcılar arasında ahlaki, ciddi, samimi ve dürüst bir iletişimin başlamasına vesile olur ve İslami evlilik adına siz değerli üyelerine yardımcı olmayı hedefler.

Sitemizde “UYGUN KULLANICILAR” bölümünde sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler gösterilmektedir. “Aradığınız kişinin özellikleri” bölümünde doldurduğunuz profil bilgileriniz temel alınarak, size uygun üyeleri sizlere otomatik bir sistemle eşleştirmekteyiz. Böylece size uygun üyeleri, binlerce üye arasından, siz arama yapmadan daha kolay ve hızlı bir biçimde sizlere sunmaktayız. Bu açıdan, islami sohbet sitesi diğer evlilik sitelerinden farklıdır.

İslamisohbet sitemizin amacı, dünya ve ahiret saadetini sağlıkla, huzurla, mutlulukla eşiyle birlikte yaşayacağı ve onunla birlikte yaşlanacağı insanı arama gayretinde olan ve sadece evlilik niyetinde olan kullanıcılarımızı birbirleriyle tanıştırmaktır.

İslami sohbet siteleri bugüne kadar tanışan yüzlerce çift oldu. Bu çiftlerin tanışma hikâyelerini kendilerinin izni doğrultusunda zaman içinde sitemizde sizinle paylaşmaya başlayacağız. Üyelerimizden aldığımız tanışma mesajlarını “SİTEMİZDEN EVLENENLER” bölümünde yakında paylaşmaya açacağız.

Müslüman Sohbetin temeli, İslamisohbet.net’de atılır.

İslami her kural, sitemizin ana kuralıdır.

İslami her düşünce, düşüncelerimizin baş tacıdır.

İslami her evlilik, bizim örnek evlilik prensibimizdir.

İslami her eş arama gayreti bizim takdirimizdir.

Bir önceki yazımda « makalem var.
yetişkin sohbet | geveze sohbet | bedava sohbet | çet sohbet | cinsel sohbet |


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

islami sohbet | dini sohbet | islami chat | chat